Sklep internetowy w abonamencie SaaS

Możliwość założenia sklepu internetowego w modelu SaaS może być bardzo atrakcyjna dla niejednego sprzedawcy. W takim systemie użytkownik otrzymuje gotowy sklep z wszystkimi niezbędnymi elementami, w zamian za uiszczenie comiesięcznej opłaty abonamentowej. Za wszystkie problemy techniczne odpowiedzialny jest dostawca, przez co sprzedawca nie musi martwić się tworzeniem kopii zapasowych czy aktualizacjami.

Model SaaS jest stosunkowo tani, zwłaszcza w porównaniu z koniecznością przeznaczenia znacznych środków na własny serwer. Własna strona internetowa ze sklepem na własnej domenie może się jednak znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Dlatego warto dowiedzieć się, jak założyć sklep internetowy w najbardziej optymalny sposób (Oferta – https://pageandshop.pl/web/page/website).

Sklep internetowy działający w modelu SaaS może posiadać sporo ograniczeń. Takie rozwiązanie nie daje użytkownikowi pełnej kontroli nad platformą, przede wszystkim pod względem możliwości pozycjonowania e-sklepu w różnych wyszukiwarkach internetowych, czyli chociażby Google.

Sklep internetowy w abonamencie SaaS